Maison

Brand Design Pakket

Een professionele basis voor je business

Met het Brand Design Pakket kun jij aan de slag met ondernemen. Een LOGO, WEBSITE en VISITEKAART met een sfeervol grafisch design, hiermee wordt je zichtbaar en maak je verbinding met je publiek.

In mijn ervaring is het met design net als met lichaamstaal, 80% van de eerste indruk is de vormgeving. Als je goed verzorgd naar je klant toe stapt, straal je uit dat je je vak heel serieus neemt. En als alle elementen van de branding kloppen, geef je ze een gerust gevoel dat het goed zit.

Ik neem je stap voor stap mee in het creatieve proces en wijs je de weg in de wereld van branding, communicatie en drukwerk.

Wat kun je verwachten

Het Brand Design Pakket realiseer ik samen met Kroon Webdesign, een full service internetbureau en  experts in css en WordPress. ZIj zorgen dat je website perfect wordt én blijft. Samen bieden we een combinatie van technische en creatieve expertise.
Daarnaast kunnen zij je in een later stadium ondersteunen om online succesvol te worden met online marketing en vindbaarheid (SEO) en affiliate marketing, e-mailmarketing, content marketing en advertising marketing (SEA).

Waarom het Brand Design Pakket:

– Een betaalbaar totaalpakket
– Duidelijke prijzen, zonder verrassingen!
– Persoonlijke aanpak gedurende het hele proces
– Een professionele uitstraling
– Website binnen 2 weken online
– Eenvoudig te beheren WordPress website
– Goed vindbaar in Google zoekmachines
– Goed leesbaar op mobiel
– Perfecte persoonlijke service, zeer klantgericht
– We gaan door tot u 100% tevreden bent
– 24/7 websupport

Kortom: Dé oplossing voor een professionele start.

Brand Design Pakket

Logo + Brand Design + Website + Hosting pakket + Visitekaart

Investering: 1600 euro

LOGO:
Persoonlijke intake/briefing, een unieke grafisch ontwerp inclusief diverse digitale bestanden van het logo (vector / jpg / png / eps).
Investering: 550 euro (ipv 650 euro)

BRAND DESIGN:
Een sfeervol moodboard met de look & feel van je bedrijf.
Een moodboard bevat visuele aspecten zoals kleur, typografie, illustraties en beeldmateriaal die de gewenste gevoelens opwekken bij je publiek. Hiermee kan de webbouwer je website bouwen in de juiste sfeer.
Investering: 150 euro (ipv 300 euro)

WEBSITE:
Een complete basis website met vele mogelijkheden tot uitbreiden. Vormgegeven in het brand design, inclusief 5 gevulde pagina’s (tekst en beeld). Binnen 2 weken online! De responsive WordPress website is eenvoudig te beheren en goed vindbaar door Google. Bekijk alle functionaliteiten.
Investering: 499 euro

HOSTING PAKKET:
Domeinnaam.nl + Hosting + SSL certificaat + Onderhoud + 3 e-mailadressen.
Een beveiligde en verzorgde website, inbegrepen: het maken van WordPress updates, het instellen van de e-mailaccounts, het optimaliseren van de website voor snelheid en veiligheid en technisch onderhoud. We geven 24/7 support en zorgen dat het werkt.
Dit pakket hoort bij de website, hiermee kan de website optimaal online worden gehouden.
Investering: 19,95 euro per maand

VISITEKAART:
Ontwerp + drukwerk: 500 stuks digitaal gedrukte kaartjes, dubbelzijdig, full colour, 300g/m2 normaal of recyclingpapier.
Investering: 150 euro

Alle genoemde prijzen zijn exclusief btw.

Extra mogelijkheden

STYLEGUIDE:
Een overzichtelijke weergave van de richtlijnen van het brand design, in de vorm van een digitaal pdf bestand, hierin worden alle onderdelen van de huisstijl zoals logo, beeldmerk, logo gebruik, kleuren, typografie, andere drukwerk uitingen en het moodboard weergegeven. Deze richtlijnen zorgen ervoor dat de vormgeving er consistent uit gaat zien, waardoor er een sterk en herkenbaar merk ontstaat.
Investering: 225 euro

WEBSITE DESIGN:
Vormgeven van de homepage en één volgpagina. Indeling en sfeer bepalen voordat het gebouwd wordt.
Investering: 475 euro

TEKST REDIGEREN tbv website:
Het inkorten en beter leesbaar maken van aangeleverde tekst. Het maken van pakkende headers en het aantrekkelijker maken van de pagina’s.
Investering: 300 euro

FLYER:
Een flyer ontwerp in de huisstijl – Formaat A6 / A5 / A4 – dubbelzijdig – Exclusief drukkosten.
Investering: 300 euro

POSTER:
Een poster ontwerp in de huisstijl – Formaat A4 / A3 – enkelzijdig – Exclusief drukkosten.
Investering: 300 euro

ANSICHTKAART:
Een kaart ontwerp in de huisstijl – Formaat A6 – dubbelzijdig – Exclusief drukkosten.
Investering: 150 euro

SOCIAL MEDIA TOOLS:
Social media beeldmateriaal in uw huisstijl (vb: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn).
Investering: 150 euro

Alle genoemde prijzen zijn exclusief btw.

Contact

Wil je het Brand Design Pakket voor jouw onderneming?
Vraag een offerte aan.

Professionele start